– До складу ради входило дуже багато людей, котрі обіймали адміністративні посади: директори підприємств, керівники райвідділів міліції, працівники прокуратури, для яких участь у засіданнях Київради не була основною роботою. Просто були люди, котрим було й нецікаво брати участь у цих засіданнях.
У нас постійно бракувало кворуму – була проблема в тому, щоб справді більшістю голосів когось обрати. До цього слід додати жорстке політичне протистояння, яке існувало тоді в суспільстві й, відповідно, у раді між "Демократичним блоком" і блоком "За оновлення", або, як його називали ми, "комуністичним блоком".
"Комуністичний блок" не був монолітним. "Демократичний блок" перший час був більш єдиним, краща дисципліна була, про рівень інтелектуального розвитку я вже взагалі не казатиму. Рівень освіченості депутатів з "Демблоку" був дуже високим: у нас були десятки кандидатів наук, до десяти докторів наук, були лікарі, тобто багато високоосвічених людей високого рівня культури на той час.
Наш блок мав більш солідний вигляд, ніж у наших опонентів. Вони побачили, що втрачають владу, то, звісно, вже й партквитки почали кидати. Якесь ядро трималося до кінця, але дисципліни в них належної не було. Проте голосів у нас ("Демократичного блоку", – прим. ЧЕСНО) не вистачало, щоб навіть свого голову ради обрати. І вони теж не змогли.