Хоча соціальний трафік (3,07%) аж на четвертому місці у сайту Верховної Ради, але ці дані також є важливими і досить показовими. Найбільшу кількість переходів сайту ВРУ дає соцмережа Facebook (50,55%), ВКонтакте (33,23%), Одноклассники (6,36%) та Twitter (4,09%).
Досить цікавий блок вимірювання інтересів аудиторії, так, відвідувачі сайту ВР цікавлятьсяя такими темами, як: закон, уряд, фінанси, бухгалтерія, новини, медіа, комп'ютери та програмування.
У час швидкого інтернету і стрімкого збільшення кількості гаджетів дуже важливою є наявність у сайту мобільного додатку. За даними SimilarWeb, мобільних додатків з топ-10 країн немає лише в України, Мексики та Франції.
Незважаючи на застарілий дизайн, відсутність зручного пошуку і навігації, а також непоодинокі випадки недоступності сайту ВР, як не дивно, він демонструє високі показники відвідуваності. Складно однозначно сказати, чому цей показник є настільки високим. Безперечною перевагою сайту Ради поряд із аналогами у інших країнах є якісна база законодавчих актів. Закони оприлюднені безпосередньо на сторінках сайту, а не підвантажуються у вигляді окремих файлів, що спрощує онлайн-доступ до цих даних. Крім того, важливо й те, наскільки цікаво громадянам слідкувати за роботою свого парламенту — у країнах, де парламент є кишеньковим органом вищої виконавчої влади, показник відвідування сайту буде невисоким, як це видно, зокрема, із прикладів Росії та Китаю.