— Погодьтеся, якщо місто не давало дозволів на цю торгівлю, то це питання до поліції, яка зобов'язана забезпечити дотримання закону в усіх сферах. Можна було б ці функції покласти на муніципальну поліцію. Але ж немає відповідного закону. Що нам – створити муніципальну поліцію, щоб оті хлопці ходили й махали паличками?
На жаль, мушу визнати, що часто під психологічним тиском ми ухвалюємо хибні рішення. От прийдуть громадяни, покричать під вікнами міськради – і ми ухвалюємо рішення. Є, приміром, гуртожиток на вулиці Небесної Сотні, що вже розвалюється. Я запропонував: давайте відселимо людей, зробимо там ремонт. Домовився з начальником будівельної компанії "Рівнеміськбуд", що вони дадуть 30 таких самих кімнат. Пропонував розумну річ, але на сесію жителі привели дітей, покричали, і депутати проголосували за надання мешканцям дозволу приватизувати ці кімнати, хоча до того будинок був "маневровим". Тепер ця будівля розпадається, ОСББ вони не створили, хоча й обіцяли на сесії, відремонтувати без відселення неможливо, бо все тріщить, і закінчиться тим, що просто завалить людей у цьому будинку. І таких рішень чимало не тільки в Рівному.
Знаєте, що таке охлократія? Це термін політичний, не образливий. Є демократія – влада народу. А є охлократія – влада натовпу. Те, що відбувається у нас, часто схоже на охлократію.