Директор ТОВ "Кіномедіа" Олесь Маляревич був скромнішим. Range Rover у нього ближчий до базової комплектації, є також Audi A8 та два Lexus'и — загалом стандартний набір українського політика. Максим Борозинець має у власності Мерседеси, Шевроле та Нісан.
Депутат, обраний у Солом'янці, Вячеслав Непоп, який торік потрапив на другу сходинку з-поміж власників автопарку, цьогоріч не потрапив у рейтинг. Він так і не подав вчасно декларацію до Київради. Але 6 квітня надіслав її ЧЕСНО. Як виявилося, автопарк Непопа дещо поменшав. Тепер він складається з Волги ГАЗ-21, Lexus LX-570, Mercedes-Benz G-55, Toyota Land Cruiser 200. Цьогоріч автопарк Непопа недорахувався двох автівок — Mazda та одного Mercedes-Benz G-55.
Попри те, що депутати Київради мають достатньо статків, у жодного власника приватного автопарку немає екологічно дружніх машин, таких як "Тесла". Найпопулярнішими з-поміж депутатів є Лексуси та Мерседеси.
Деякі депутати мають у власності водні транспортні засоби: представники "Солідарності" Ігор Баленко (Дарницький район), Сергій Артеменко (Дніпровський район), депутат від "Самопомочі" Олексій Руденко (Солом'янка) та Володимир Старовойт (Оболонь).
Громадський рух ЧЕСНО нагадує, що станом на 31 березня 12 депутатів не надали для публікації на офіційному сайті Київради свої декларації.
Найбільше декларацій приховали представники "Батьківщини". Друге місце у солідарності "Солідарність", а третє - у "Самопомочі", яка перед виборами демонстративно викладала у відкритий доступ усі декларації кандидатів, що після виборів майже одразу зникли.