Засновник Prometheus Примаченко відмовився йти в нардепи

Фото: Засновник Prometheus Примаченко відмовився йти в нардепи

Кандидат у народні депутати від партії “Голос” та співзасновник освітньої онлайн-платформи Prometheus Іван Примаченко відмовляється працювати у парламенті. Він пояснив ЧЕСНО, що у Prometeus він принесе більше користі, ніж у парламенті. 

На початку листопада Центральна виборча комісія визнала співзасновника освітньої онлайн-платформи Prometheus Івана Примаченка обраним народним депутатом від партії “Голос”. Він мав зайняти у парламент на місце нардепа від “Голосу” Олега Макарова, про смерть якого повідомили у кінці жовтня 2024 року.

За законом, щоб стати народним депутатом, Примаченко має подати документи у ЦВК впродовж 20 днів з повідомлення про визнання його народним депутатом. Але Примаченко не планує ставати народним депутатом.

“Я не буду подавати документи, бо зараз багато часу забирає робота. Мені здається, що позитивний вплив, який я можу принести у Prometeus, переважає над тим, що я можу зробити у парламенті”, – коментує своє рішення Іван Примаченко Руху ЧЕСНО.

Після нашого дзвінка Примаченко опублікував пост Facebook про причини свого рішення.

“Праця парламенту надзвичайно важлива. Але на даний момент я відчуваю, що з моєї сторони було б безвідповідально покинути роботу над цілою низкою стратегічних програм Prometheus, які знаходяться на вирішальному етапі свого життєвого циклу. Буду радий і далі усіляко підтримувати колег з фракції Голосу та всіх народних депутатів, які працюють на благо країни, поза межами парламенту”, - пише Примаченко. 

Наступним у списку від партії “Голос” є Павло Кухта, який у листопаді 2019 року подав заяву до ЦВК про відмову балотуватися. Після нього у списку йде постійна Представниця Президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева та політолог Микола Давидюк

Нагадаємо, партія “Голос” була створена у 2019 році з ініціативи фронтмена гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука, який склав депутатські повноваження після майже року роботи в парламенті. За підсумками парламентських виборів 2019 року партія "Голос" посіла 5-те місце з результатом 5,82%, отримавши у Верховній Раді 17 мандатів за партійним списком та ще три в одномандатних мажоритарних округах. "Голос" створив у парламенті окрему фракцію. 


[[ action.title ]]

[[ action.description ]]

[[ action.button ]]