Громаду очолив самовисуванець Юрій Волощук. 26 депутатів представляють 7 партій. Представництво жінок у раді зменшилося вдвічі порівняно із попереднім скликанням.
Слобідсько-Кульчієвецька громада була створена у 2017 році. До її складу увійшло 14 сіл. А 2020 року, згідно з постановою Кабінету міністрів України, вона об’єднала 23 населених пункти. Головою громади було обрано представника “Європейської солідарності” Руслана Нестерова. За результатами виборів 2020 року його замінив самовисуванець Юрій Волощук, який з 1998 року займав посаду голови Кам’янської сільської ради, що увійшла у громаду.
На виборах 2020 року до Слобідсько-Кульчієвецької громади було обрано 26 депутатів. Серед них шестеро переобрані з минулого скликання. Найбільше переобраних — четверо депутатів — у партії “За майбутнє”. Світлана Кротік та Олег Гай за минулого скликання були депутатами від Аграрної партії України, Анатолій Шмигляк — депутатом від “Батьківщини”, а Ігор Кармаш був обраний у попередньому скликанні як самовисуванець. Лідія Шкурак за минулого скликання була депутаткою громади від “Батьківщини”, а цього разу отримала мандат від “Європейської солідарності”. У “Батьківщині” був переобраний депутат Микола Берчук.
19 депутатів мають вищу освіту, чотири — професійно-технічну, троє — середню спеціальну. Середній вік депутатського складу становить 44 роки. Наймолодші депутатки — Антоніна Жоган із “Батьківщини” та Олександра Самсонюк зі “Слуги народу” — 1999 року народження. Найстарший — депутат від партії “За конкретні справи” Володимир Шубарський.
Представництво жінок у раді зменшилося вдвічі
У депутатському складі ради Слобідсько-Кульчієвецької громади минулого скликання було вісім жінок.
Цього разу до ради були обрані чотири жінки: Світлана Кротік від партії “За майбутнє”, Олександра Самсонюк від “Слуги народу”, Антоніна Жоган від “Батьківщини” та Лідія Шкурак від “Європейської солідарності”.
Поділитись