Більше половини групи “За майбутнє” у ВР стали кандидатами на місцевих виборах

Фото: Більше половини групи “За майбутнє” у ВР стали кандидатами на місцевих виборах

14 депутатів із депутатської групи “За майбутнє” балотуються на місцевих виборах 25 жовтня у мери міст і депутати місцевих рад. Більшість із них - від однойменної партії. Про це йдеться у матеріалі Руху ЧЕСНО “Імітація балотування: навіщо депутати Верховної Ради йдуть до місцевих рад?

Партію пов’язують із бізнесменом Ігорем Коломойським.

Всього депутатська група складається з 24 нардепів. Отже, більш ніж половина складу групи бере участь у місцевих виборах. Це робить “За майбутнє” лідером серед фракцій і депутатських груп парламенту за кількістю нардепів-кандидатів.

Один із представників групи “За майбутнє” Ігор Гузь підтвердив, що партія “За майбутнє” використовує балотування нардепів у ролі партійних флагманів у регіоні як технологію цієї виборчої кампанії для того, щоб завести своїх людей на місця. Часто нардепи йдуть у міські та обласні ради під першими номерами списку партії “За майбутнє”. Серед них:

  • Ігор Палиця -  №1 у Волинську облради та Луцьку міську раду

Всього у Волинську облраду від “За майбутнє” балотується відразу 4 нардепи з групи - Ігор Палиця, Ігор Гузь (№40), Ірина Констанкевич (№39), Степан Івахів (№38)

Нардеп “За майбутнє” Сергій Рудик став №1 у списку власної партії "Команда Сергія Рудика. Час змін!" до Черкаської облради.

Також 3 нардепи депутатської групи стали кандидатами у мери міст:

  • Руслан Требушкін змагатиметься за крісло мера Покровська. Він вже обіймав цю посаду від 2015-го до серпня 2019 року. До парламенту ішов від партії “Опозиційний блок”.

  • Антон Поляков - кандидат у мери Чернігова. Раніше його виключили з фракції “Слуга народу” у Верховній Раді.

  • Ігор Колихаєв буде балотуватись у мери Херсону. Перед тим, як потрапити до парламенту, він був депутатом Херсонської облради (2015-2019). Нардеп має іменну політсилу “Партія Ігоря Колихаєва “Нам тут жити”, яку придбав 2020 року.

Нагадаємо, неможливо поєднувати мандат нардепа із мандатом місцевої ради. Якщо народні депутати, у разі перемоги їхньої політсили на виборах, не відмовляться від свого статусу задля роботи в місцевому самоврядуванні, то по суті вони в такий спосіб ошукують виборців.

Стаття про історію та політичні зв’язки партії “За майбутнє”: Партія “За майбутнє” – новий політичний проєкт Коломойського?


[[ action.title ]]

[[ action.description ]]

[[ action.button ]]