Стаття аналітиків Руху ЧЕСНО Антона Кривка та Оксани Ставнійчук “Бенефіціари "зеленого тарифу": як нардепи, їхні сім'ї та помічники заробляють на електриці”, опублікована у виданні “Економічна правда”, увійшла до короткого списку конкурсу “Честь професії” у номінації “Найкраща аналітика”.
Про це повідомляє оргкомітет конкурсу.
Автори дослідили всі компанії, які отримують "зелений тариф" (це спеціальна ціна, за якою купують енергію, вироблену з відновлюваних джерел енергії), і знайшли серед їхніх кінцевих бенефіціарів чимало нардепів, членів їх родин та помічників.
До шорт-листа у номінації “Найкраща аналітика” увійшли ще чотири роботи:
Катерина Сергацкова, «Заборона», «Банановий еквівалент»
Ірина Лопатіна, «Радіо НВ», «Війна яка гвалтує»
Обрі Белфорд, Гарі Каранікас, Марія Горбань, Матео Цивіліні, «Слідство. інфо», «Примарний заробіток на торгівлі мігрантами»
Марія Ревер, «Наші гроші. Львів», «Усе пішло не за планом».
Конкурс професійної журналістики “Честь професії” проводять з 2010 року.
Його організовує Національна асоціація медіа (НАМ).
Мета конкурсу – відзначити журналістські матеріали високої професійної якості та зробити акцент на важливій соціальній ролі та необхідності поваги до якісної журналістики.
У 2019 році аналітики партійних фінансів Руху ЧЕСНО також увійшли до фіналу “Честі професії”: Ігор Фещенко – за розслідування фінансування політичної партії ("Батьківщина": хто ховається за спонсорами зі столичних околиць"), а Антон Кривко – за дослідження зв’язків депутатів “Радикальної партії Олега Ляшка” із олігархом Рінатом Ахметовим” ("Депутати за викликом": як "радикали" Ляшка Ахметову допомагають”). До шорт-листа торік увійшов і матеріал аналітикині ЧЕСНО Наталії Патрікєєвої для Радіо Свобода – “Колючий дріт і табори для біженців: чим живе Угорщина після міграційної кризи”.
Нагадаємо, журналістка ЧЕСНО Олена Жежера отримала премію імені Василя Сергієнка за розслідування про забудову Протасового яру.
Поділитись