У КМДА обирають голову Департаменту транспортної інфраструктури. Рух ЧЕСНО проаналізував кандидатів і стежить за перебігом їхнього відбору. Серед претендентів є одразу двоє топ-менеджерів "Київавтодору", які змагаються з детективом НАБУ.
З-поміж 16-ти кандидатів двоє не прийшли на тестування, троє тест провалили. Ще четверо, які були допущені до другого етапу – ситуаційних завдань, не прийшли 9 грудня. Отож, залишилися 7 претендентів, котрі виборюють право взяти участь у третьому етапі – співбесіді.
Ситуаційні завдання не прийшли виконувати кандидати Віталій Воробйов, Олександр Дудченко, Ігор Колядін та Ростислав Гуділін. Цікаво, що після тестування на першому етапі і Дудченко, і Гуділін у коментарях Руху ЧЕСНО розповідали про свої амбітні плани обійняти посаду директора департаменту та про власний досвід і компетенції.
Відтак боротьба точиться вже між сімома претендентами.
Іван Майор ще перед конкурсом налаштований скептично. Каже, що бачив, як інші кандидати вітаються в коридорах із чиновниками КМДА, а тому не вірить, що має шанси їх перемогти.
Один із претендентів – Андрій Пономарьов – прийшов із травмованою ногою на милицях. Останні два місяці Пономарьов активно шукає роботу. Лише до НАЗК він подав 12 декларацій як кандидат на різні посади – від члена наглядової ради АТ "Державний ощадний банк України" до генерального директора Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції секретаріату Кабміну.
Цього разу кандидати отримали три ситуаційні завдання, на кожне з яких мали годину на відповідь.
"У ваших роботах ви жодним чином не можете вказувати будь-яку інформацію, яка може ідентифікувати вас як особу. Тобто комісія, коли перевірятиме завдання, не знає, чиї це завдання, а потім, коли їх перевірять, виставлять оцінки, ми з'ясуємо, хто, де і що писав", – застерігає Ольга Пухальська.
Кандидати одержали такі завдання:
1. Проаналізуйте стан реалізації Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо реформування у сфері паркування транспортних засобів у місті Києві". Визначте проблеми та запропонуйте шляхи їх вирішення. Вимоги до професійної компетентності, які оцінюються за результатами їх розв'язання, – знання спеціального законодавства.
2. Проаналізуйте стан утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів у місті Києві та запропонуйте шляхи його вдосконалення. Вимоги, що оцінюються за результатами розв'язання ситуаційного завдання, – знання спеціального законодавства.
3. Надайте пропозиції щодо оптимізації роботи профільних підприємств дорожньо-транспортного комплексу міста Києва. Вимога, що оцінюється, – знання спеціального законодавства. І до всіх завдань – вимога вміння працювати з комп'ютером і набирати текст.
Кандидат Іван Майор: "Питання непогані. Мені сподобалося, що можна використовувати "Лігу.Закон". Думаю, є більш підготовлені люди. Той, хто сюди йде, усе одно знав, у якому напрямі буде ситуаційне завдання. У мене перший раз, коли ситуаційне завдання відповідає посаді. На інших конкурсах бувало, що вимагають якоїсь самовпевненості від конкурсанта, щоб він викручувався, навіть якщо не знає теми. Так було в Мінрегіоні, де намагалися в питання впихнути екологію".
Кандидат Артем Слюняєв закінчив виконувати завдання другим. Каже, що питання не здалися йому складними.
Валентин Осипов: "Я человек, который 20 лет отработал в транспортно-дорожной отрасли, имеющий два высших образования и кандидатскую степень, не посчитал задания достаточно трудными. Но это уже от комиссии зависит, насколько они оценят уровень моей квалификации".
Осипов розповів, якими будуть його перші кроки на посаді, але Чесно.Київ поки що коментар не публікує, оскільки це може порушити анонімність його роботи.
Олександр Густєлєв відповідав на ситуаційні завдання на годину довше за Осипова і прокоментувати Руху ЧЕСНО не забажав: "Вибачте, я маю багато роботи, і так втратив багато часу на все це". Після цих слів він пришвидшеним кроком рушив коридором.
Працівник НАБУ Роман Єгізаров небагатослівний. Каже тільки, що налаштований серйозно.
Останнім здав свою роботу Дмитро Турчак, який був директором Департаменту охорони здоров'я КМДА, потім подавав декларацію як аспірант Національної академії державного управління при Президентові України, входив до робочої групи Стратегії розвитку Києва до 2025 року та був радником мера столиці Олександра Попова, працював над проектом "Картка киянина".
Він також перепрошує, поспішає та швидко зникає в коридорі Київради за дверима, для проходу в які потрібно мати перепустку.
Нагадаємо, наступний етап конкурсу найцікавіший – це співбесіда комісії з кандидатами, зокрема й за результатами виконаних завдань. Дату співбесіди організатори обіцяють уточнити, орієнтовно вона відбудеться наступного тижня.
Поділитись