Відсутність доходів та житла депутатка-свободівка Хмельницької міськради пояснила тим, що, нібито, була вимушена допомагати батькам через їхній важкий стан здоров’я. Про це Тетяна Прядун повідомила у прямому ефірі проекту “#коловлади”.
Батьки мені допомагали жити, виживати минулий рік, як вони мені допомагали, так і я їм, - зазначає Прядун.
Через вказані обставини, як переконує депутатка, вона не займалась підприємництвом у минулому році, хоча й зареєстрована як приватний підприємець з 2001 року.
Окрім того, Тетяна Прядун потрапила у розділ “безхатченків” дослідження руху ЧЕСНО, тобто не задекларувала жодної нерухомості ні у своєму розпорядженні, ні у членів родини.
Не заробила я житла. Дякуючи моїм батькам, на сьогоднішній день проживаю у маминій квартирі і вже не безхатченко, вже є прописка, - каже депутатка.
Якщо у 2015 році депутатка Прядун проживала з батьками, вона повинна була внести їх до декларації як членів сім’ї. Також мала зазначити їх доходи. Майно, яке перебуває у користуванні декларанта (в даному випадку квартира мами), теж потрібно вказувати у декларації. Складається враження, що депутати не знають, як правильно заповнювати декларації, - каже Віта Думанська, координаторка кампанії “Стеж за грошима” руху ЧЕСНО.
Тетяна Прядун запевнила, і надалі все, що матиме, буде показувати в декларації.
Нагадаємо, у 2017 році, відповідно до змін у законодавстві, депутати місцевих рад будуть зобов’язані заповнити електронні декларації за 2016 рік. Важливим аспектом є те, що уся надана інформація (окрім персональних данних) буде доступна широкому загалу на сайті НАЗК. У разі подання неповної або недостовірної інформації депутати нестимуть за це адміністративну або й кримінальну відповідальність.
Нагадаємо, рух ЧЕСНО в рамках кампанії “Стеж за грошима” провів аналіз декларацій депутатів Хмельницької міськради. 9 депутатів виявились злиднями, тобто їх сім’ї живуть за межею бідності, 11 депутатів - безхатченки - ні вони, ні члени їх сімей не мають у власності нерухомості.
Поділитись