Екс-мер столиці Леонід Черновецький не має жодних зв’язків із чинними депутатами Київради Антоном Дрепіним, Олексієм Окопним та Олександром Пабатом. Більше того, такі зв’язки шкодять іміджу Леоніда Черновецького. Про це йдеться у листі адвоката АО “Літігейшн груп” Юрія Демченка, якого він надіслав “Українській правді” з вимогою прибрати ці зв’язки з інфографіки Громадського руху ЧЕСНО.
Демченко також наполягає на тому, що перед Черновецьким слід вибачитися.
Натисніть для збільшення
Громадський рух ЧЕСНО проаналізував інформацію в ЗМІ, які заслуговують на довіру, щодо кожного депутата. Прибирати з інфографіки ці зв’язки ми не маємо наміру, оскільки громада кожного району має право на доступ до політичної пам’яті і під час голосувань має робити свій вибір осмислено. Але нам приємно, що навіть у Грузії Леонід Черновецький слідкує за публікаціями ЧЕСНО. Єдине, що викликає запитання, чому він вважає, що ці зв’язки, які фігурують у публікації, можуть завдати шкоди його репутації, - говорить Ірина Федорів, головна редакторка сайту Громадського руху ЧЕСНО chesno.org.
Довідково:
Олексій Окопний був помічником депутата Київради Сергія Березенка, який потрапив до Київради під стягами Леоніда Черновецького, був його радником та очолював молодіжне крило блоку Леоніда Черновецького.
Олексій Окопний, у свою чергу, також відхрещується від зв’язків із Черновецьким і вважає інфографіку “не зовсім достовірною”.
Важко коментувати уривок листа та інфографіку, яка, м‘яко кажучи, не зовсім достовірна, - відповідає депутат.
При цьому Окопному прикро, що Черновецький вважає його загрозою своїй діловій репутації:
Але, в свою чергу, мені прикро, що людина, з якою ми ніколи не були знайомі і тим більше не працювали разом, може вважати мене загрозою своїй діловій репутації, честі й гідності і обрати такий шлях захисту.
Антон Дрепін, якого обрали до Київради від Подолу, раніше був одним з менеджерів “Правекс-банку” у Голосіївському відділенні. З банківської сфери за часів Леоніда Черновецького він перейшов до керівництва комунальних підприємств. КП "Автотранспортне підприємство Київської міської ради" та КП "Київжитлоспецексплуатація".
Олександр Пабат, який очолював фракцію ГАК увійшов до більшості Черновецького й голосував разом з його командою. ЗМІ також пов’язують фінансування ГАКу з забудовником Василем Хмельницьким.
А статевих зв’язків з Черновецьким не відображували?.. Я це теж повинен коментувать?, - жартує Олександр Пабат.
У нас не було, не є і ніколи не буде жодних зв’язків, у тому числі - статевих. Він правильно заявив! Якби він сказав, “Я Сашу люблю і уважаю”... Зрозумійте, мене 6 років приклеювала ціла піар-служба, очолювана паном Медведєвим, який тоді працював на Юлію Тимошенко… і зв’язував із Черновецьким…
За словами Пабата, партійним політикам не подобалося, що він балотувався не від партії, а від громадської організації - “Громадський актив Києва”.
Я не був ніколи в більшості Черновецького. “Громадський актив Києва” голосував за ті питання, за які ми несемо відповідальність. Іноді вони були пов’язані з тим, за що голосувала фракція Черновецького, а іноді були категорично не туди. Тому сьогодні, коли Леонід Михайлович заявляє про те, що зв’язок зі мною порочить його ділову честь і репутацію та все остальне, то ми знаємо ціну ділової честі та репутації пана Черновецького, - каже Олександр Пабат і додає, що з формулюванням адвоката згоден і навіть готовий його найняти на роботу.
Це не вичерпний список депутатів Київради, які, ймовірно, пов’язані з Черновецьким. Алла Шлапак була співголовою фракції Леоніда Черновецького.
До цього складу Київради вона потрапила від партії “Єдність”. Але з-поміж депутатів Солідарності є двоє її колишніх помічників - Михайло Терентьєв та Андрій Андрєєв, саме тому Громадський рух ЧЕСНО виокремив її з цими зв’язками на інфографіці.
Поділитись