Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності

Характеристики політика

  • ФАРи: 1
  • Гречкосійство

Опис політика

Нардеп 7-го та 8-го скликань, депутат Тернопільської облради 5-го, 6-го та 8-го скликань, голова Тернопільської облради (2020-2023). Фігурант антикорупційних розслідувань.

У 2024 році Головко поновився на посаді голови Тернопільської обласної ради за рішенням суду. Окрім цього йому виплатили зарплату у розмірі 591 тисячі гривень за час "вимушеного прогулу".

У той же день депутати Тернопільської облради ініціювали повторне голосування та вдруге звільнили Головка з посади голови облради.

У жовтні 2023 року Головка, якого підозрювали у хабарі в 1,8 млн грн, звільнили з посади голови Тернопільської облради. Рішення ухвалили депутати облради шляхом таємного голосування.

Раніше Апеляційна палата ВАКС відмовилась відсторонити Головка з посади голови Тернопільської облради.

У червні 2023 року НАБУ та САП затримали Головка та ще двох посадовців при одержанні хабаря у 600 тис. грн від підприємця. Загалом за даними слідства, затримані вимагали 1,8 млн грн від власника підприємства за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об'єктів комунальним підприємством Тернопільської облради.

Справу передали до суду. Усі троє затриманих, серед яких і Головко, внесли заставу та вийшли з-під варти.

У 2020 році обрався до Тернопільської обласної ради від ВО “Свобода” (№1 у списку). Згодом Головка вибрали головою облради.

У 2019 році невдало балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 164 округу (Тернопільська область) від ВО “Свобода” як член партії.

У ході передвиборчої кампанії неодноразово помічався за гречкосійством, зокрема як кандидат організовував дитячі свята, відкривав дитячі майданчики та дарував футбольні м’ячі.

У 2016 році згідно з аналітикою Руху ЧЕСНО Головко був одним із депутатів, які відвідували усі пленарні засідання Верховної Ради. Окрім цього, Головко відмітився і бійкою зі своїм колегою-нардепом від “Самопомочі” Павлом Кишкарем

У тому ж році на Головка подав до суду Національний банк України через звинувачення НБУ у цілеспрямованому знищенні банку "Хрещатик". НБУ звинуватив нардепа у поширенні неправдивої інформації, а нардеп у результаті програв судову справу.

У 2014 році вдруге обрався депутатом Верховної Ради за виборчим округом № 164 (Тернопільська область) від ВО “Свобода”, став позафракційним. Був головою міжфракційного депутатського об’єднання “За тверезе майбутнє”. Увійшов до комітету з питань податкової та митної політики.

Був активним учасником Революції гідності як комендант наметового містечка на вулиці Лютеранській.

У 2013 році влаштував бійку із заступником голови Тернопільської ОДА, регіоналом Петром Гочем, причиною якого було бюджетне голосування на рік.

У 2012 році обрався депутатом Верховної Ради за округом № 164 (Тернопільська область) від ВО “Свобода”.

У 2011-2012 роках був заступником голови Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”

У 2010 році вдруге обрався до Тернопільської міської ради від ВО “Свобода”

У 2006 році обрався депутатом Тернопільської міської ради від ВО “Свобода”

У тому ж році невдало балотувався до Верховної Ради 5 скликання за списком ВО “Свобода”

У 2002 році вступив до Тернопільської організації Соціал-національної партії України, яка згодом перетворилась у Всеукраїнське об'єднання “Свобода” у 2006 році очолив міський осередок партії.

З 2001 року був приватним підприємцем, організатором суспільно-громадських заходів ТОПіГУ “Фортеця”. Також вів діяльність як приватний підприємець.

Закінчив ТНЕУ за спеціальністю “міжнародна економіка”, аспірантуру Тернопільського національного технічного університету ім.Івана Пулюя за фахом “маркетинг на виробництві” та МАУП (правознавство). Кандидат економічних наук.

Народився 3 травня 1983 року у селі Токах Тернопільської області.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • Листопад 2014 — Серпень 2019
    Позафракційні
  • Верховна Рада 7
  • Грудень 2012 — Листопад 2014
    ВО "Свобода"

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • Листопад 2014 — Серпень 2019
    Комітет з питань податкової та митної політики

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Посади у партіях

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Посіпаки-2
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу