Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Терентьєв Михайло

Терентьєв Михайло Олександрович

Рік народження: 1985

Характеристики політика

  • ФАР
    ФАРи: 1
  • Прогули
    Прогульництво
  • Гречкосійство
    Гречкосійство

Опис політика

Депутат Київської міської ради 7, 8 і 9 скликань.

У 2025 році Терентьєв фігурував у справі НАБУ та САП про земельну корупцію у Києві. Зокрема його слідство називало причетним до злочинної групи, яку очолював Денис Комарницький.

За даними слідства, учасники злочинної організації знаходили перспективні земельні ділянки та реєстрували на підконтрольних осіб право власності на споруди, яких там ніколи не існувало. Надалі подавали до міськради заяви про надання права власності на земельні ділянки для обслуговування цих споруд, що дозволяло уникати торгів.

У 2023 році Терентьєву оголосили підозру в ухилянні від військової служби. За даними слідства, депутат бувши військовослужбовцем тероборони впродовж року не зʼявлялися на військову службу, натомість влаштувавши для себе відрядження у Київраду. 

У 2020 році був обраний до Київської міської ради 8 скликання від партії "УДАР" за 8 округом у Печерському районі. Очолив комісію з питань архітектури, містобудування та земельних відносин.

У 2019 році невдало балотувався у Верховну Раду 9 скликання від “Європейської солідарності” в Києві на Печерську (округ №221). Посів 3-тє місце, набравши менш ніж 17% голосів виборців.

За розміром виборчого фонду потрапив до ТОП-10 кандидатів-мажоритарників, опинившись на 9-му місці. Терентьєв під час парламентської кампанії витратив 2,4 млн грн на телерекламу. Її показували на телеканалах “Інтер”, “112 Україна”, “NewsOne”.

У 2018 році як директор КП “Інженерний центр” виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Терентьєв отримав майже 580 тис. грн зарплати за рік. Це він зазначив у своїй декларації.

2018 року він був відсутній під час голосування за проєкт рішення щодо збереження Поштової площі, де знайшли залишки вулиць часів Київської Русі.

У 2016 році у перші 100 днів роботи новообраної Київради, депутат поповнив лави прогульників.

У 2014 і 2015 роках був обраний депутатом Київради 7 і 8 скликань від “УДАРу” й “Солідарності” відповідно, є членом комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Терентьєва пов’язують з колишньою соратницею Леоніда Черновецького - Аллою Шлапак. Він довго очолював її громадську приймальню, а на парламентських виборах 2012 року був від неї спостерігачем.

Від 2014 року є головою правління благодійного фонду “Дорослі для дітей”.

У 2010-2014 роках був керівником громадської приймальні депутатів Київської міської ради.

У 2006-2009 роках працював викладачем Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.

У 2004-2006 роках працював помічником юрисконсульта в ТОВ “Вінада”.

Освіта: історик і правознавець, диплом магістра здобув у Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова, у цьому ж виші 2009 року закінчив аспірантуру.

Народився 12 вересня 1985 року в місті Нікополь Дніпропетровської області.

Балотування

Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Земельна корупція в Київраді: НАБУ та САП викрили злочинну організацію

  • використання влади чи службового становища всупереч інтересам служби владні зловживання

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Посіпаки-2
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу