Опис політика
Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Через спротив громадськості станом на початок 2024 року президент не підписав законопроєкт, а отже він лишається нечинним.
У червні 2022 року у своїй сторінці в ФБ опублікував пост про облаштування шпиталю в Башанській багатопрофільній лікарні. Через декілька днів, 7 червня 2022 року, стався обстріл Баштанки, який зруйнував шпиталь.
За чотири місяці 2022 року, згідно аналітики Руху ЧЕСНО, 78 000 грн компенсації за житло отримав мажоритарник із Миколаївщини (округ №130) Ігор Негулевський, який є засновником та кінцевим бенефіціарним власником ТОВ “Софія-Граніт” (Софіївський гранітний кар’єр).
1 литопада 2019 року став керівником групи з міжпарламентських зв'язків з Австрійською Республікою.
У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №130 (Миколаївська область) як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань транспорту та інфраструктури.
Засновник та керівник ТОВ “Софія-Граніт” (Софіївський гранітний кар’єр).
Закінчив приватний вищий навчальний заклад “Європейський університет” за спеціальністю “Фінанси”.
Маркерні голосування
Дозволяє обіг медичних препаратів на основі канабісу, що полегшить лікування онкохворих та військових.
прийнято
Має корупційні ризики. Євросоюз двічі закликав відхилити законопроєкт 5655.
прийнято
Позбавляє впливу російських спецслужб в Україні під прикриттям релігійних установ.
прийнято
Пов'язані партії
Балотування
- 2019мажоритарка 130Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" — мажоритарка 130Обрано
Фракції
- Верховна Рада 9
- Серпень 2019 — ...Слуга народу
Міжфракційні обʼєднання
- 2019-10-03 — ...ПІВДЕНЬ УКРАЇНИ
Комітети
- Верховна Рада 9
- Серпень 2019 — ...Комітет з питань транспорту та інфраструктури