Опис політика
Народна депутатка Верховної Ради 9 скликання від “Слуги народу”.
У 2023 році Верховний суд став на бік Третьякової та постановив, що її незаконно позбавили права приймати участь у 5 засіданнях парламенту у 2021 році.
Наприкінці 2022 року проголосувала за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Через спротив громадськості станом на початок 2024 року президент не підписав законопроєкт, а отже він лишається нечинним.
У 2021 році під час засідання Верховної Ради представники депутатської групи "За майбутнє" заявили, що Галина Третьякова у фракційному чаті "Слуги народу" прокоментувала смерть члена цієї групи Антона Полякова фразою "одним ворогом менше".
Згодом Верховна Рада через це ухвалила рішення про позбавлення Третьякової права брати участь у п’яти засіданнях парламенту.
У 2020 році Третьякова заявила, що в сім'ях, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти "дуже низької якості". Після скандалу відмовилася йти з посади голови комітету.
У червні 2020 року поставила свій підпис під постановою про звільнення Арсена Авакова з посту міністра внутрішніх справ.
У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” (№54 у списку), як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.
У 2017 році була експерткою групи “Реформа фінансового сектору та пенсійної системи” у “Реанімаційному пакеті реформ”. Була членкинею правління Пенсійного Фонду України та головою Громадської ради при ПФУ.
У 2015-2019 роках входила до Громадських рад при Міністерстві соціальної політики України та Міністерстві охорони здоров’я України, з 2016 до 2019 року – при Нацкомфінпослуг та Комітеті ВРУ з питань податкової та митної політики.
У 2009-2010 роках була членкинею Комісії – директоркою департаменту тимчасового адміністрування фінансово-кредитних установ Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг.
З 1999 року працювала головою правління страхової компанії УАСК “АСКА - життя”.
З 1991 до 1999 року була директоркою зі страхової справи, першою заступницею генерального директора у тій же компанії. Також працювала інженеркою-технологом у військовій частині.
Генеральна директорка Української Федерації Убезпечення. Керівниця ГО “Інститут громадянських свобод”. Співзасновниця ТОВ “Маврік” та “Про100 Дельта”.
Закінчила Національний аерокосмічний університет ім.М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут” та отримала спеціальність “інженер-механік авіаційних двигунів”, Інститут міжнародних відносин КНУ ім.Тараса Шевченка, а також Київський університет ринкових відносин за фахом “фінанси”.
Також здобула науковий ступінь кандидата економічних наук в Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка.
Народилась 21 січня 1963 року у селі Новокубанці Казахської РСР.
Маркерні голосування
Дозволяє обіг медичних препаратів на основі канабісу, що полегшить лікування онкохворих та військових.
прийнято
Має корупційні ризики. Євросоюз двічі закликав відхилити законопроєкт 5655.
прийнято
Позбавляє впливу російських спецслужб в Україні під прикриттям релігійних установ.
прийнято
Освіта
Пов'язані партії
Балотування
- 2019список №54Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" — список №54Обрано
Фракції
- Верховна Рада 9
- Серпень 2019 — ...Слуга народу
Міжфракційні обʼєднання
- 2019-09-10 — ...Рівні можливості
- 2019-09-13 — ...Українці в світі
- 2019-10-17 — ...Країна доступна для всіх
Комітети
- Верховна Рада 9
- Серпень 2019 — ...Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів
Посади у партіях
- Член Політичної Ради Партії СЛУГА НАРОДУ