Опис політика
Колишній народний депутат 9 скликання від політичної партії "Опозиційна платформа — За життя".
У 2023 році повернувся до України, відвідав засідання Верховної Ради, написав заяву про складання мандата. ВР підтримала дострокове припинення його повноважень.
У 2022 році вийшов з фракції "ОПЗЖ" та створив у парламенті групу "Відновлення України", до складу якої увійшли та інші його колеги з фракції.
Також Абрамович фігурував у журналістському розслідуванні про депутатів, які втекли з України під час війни. За даними УП, він жив на Французькій Ривʼєрі. Того ж року ДБР відкрила провадження за ч. 3 ст. 332 ККУ (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) "батальйоном Монако": у списку понад 80 осіб, серед яких Ігор Абрамович.
Згідно аналітики Руху ЧЕСНО, пропустив всі засідання Верховної Ради від 24 лютого 2022 року по 2023 рік, щодо яких є дані.
Того ж року подавав позов проти ОПЖЗ. У апеляційній інстанції він оскаржував рішення партії, яке начебто було ухвалене на з’їзді 17 березня про дострокове припинення повноважень інших нардепів від ОПЗЖ, а наразі членів "Відновлення України" Вадима Столара, Ігоря Абрамовича та Тетяни Плачкової.
У 2021 році Ігор Абрамович був відсутній на 57% засідань комітету (у листопаді було п’ять засідань). Крім того, Абрамович пропустив 108 голосувань (80,6%) на пленарних засіданнях парламенту в листопаді. Того ж року надав статус "приймальні народного депутата" будівлі у центрі Києва, де зареєстрована пов’язана із ним компанія "Інтер Енерджи Груп".
У 2020 році став одним з ініціаторів подання до Конституційного Суду щодо відповідності Конституції низки положень антикорупційного законодавства. 28 жовтня КСУ оприлюднив скандальне рішення, згідно з яким скасовується відповідальність за недостовірне декларування та саме електронне декларування. Через рішення КСУ всі справи щодо недостовірного декларування мали бути закриті.
Увійшов до переліку 25 найзаможніших депутатів України IX скликання.
У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії "Опозиційна платформа - За життя" номером 14 у списку як член партії. Член однойменної фракції. Заступник голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики. Член групи з міжпарламентських зв'язків з США, Британією, ОАЕ, Швейцарією, Німеччиною, Францією, Австрією.
На кінець 2019 року став автором тільки одного законопроекту. Пропустив 93 % засідань Ради.
У 2018 році задекларував, що був кінцевим бенефіціаром чотирьох офшорних фірм за кордоном (по одній в Белізі, Сент-Кіттсі й Невісі, на Британських Віргінських та на Сейшельських островах). Проте жодних повідомлень щодо передачі прав у цих компаніях депутат до НАЗК не надсилав.
У 2007—2012 роках був помічником народного депутата з Харкова Олександра Фельдмана (блок Тимошенко) у Верховній раді VI скл.
Ігор Абрамович був співвласником ТОВ “Укргаз інвест” (види діяльності: інжиніринг, геологія та геодезія; видобуток нафти й газу) разом з екс-регіоналом, нардепом минулих скликань Віталієм Хомутинніком.
Народився 24 серпня 1984 року у м. Харків.
Освіта
Пов'язані партії
Балотування
-
2019список №14Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" — список №14Обрано
Фракції
- Верховна Рада 9
-
Березень 2022 — Травень 2022Позафракційні
-
Серпень 2019 — Березень 2022Опозиційна платформа - За життя
Депутатські групи
- Верховна Рада 9
-
2022-05-22 — ...Відновлення України
Міжфракційні обʼєднання
-
2019-10-03 — ...Парламентська платформа боротьби з туберкульозом
Комітети
- Верховна Рада 9
-
Серпень 2019 — ...Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики