Опис політика
Станом на середину липня 2021 року Єлизавета Ясько долучилася до написання 66 законопроєктів і подала пʼять поправок до одного законопроєкту (одну з них враховано повністю, а ще чотири — частково). Крім того, вона направила шість депутатських запитів і пʼять разів виступила у парламенті (усі з трибуни).
У березні 2020-го року виступила проти створення консультативної ради в Тристоронній контактній групі за участі представників ОРДЛО незважаючи на позицію фракції “Слуга народу”.
З 17 вересня 2019 року до 11 січня 2021 року Ясько була головою Постійної делегації у ПАРЄ. Після усунення з цієї посади вона залишилася членом делегації.У січні 2021 року українську делегацію в ПАРЄ очолила Марія Мезенцева змінивши Ясько.
У березні 2019 року Ясько підписала лист-звернення до секретаря РНБО Олексія Данілова із проханням звільнити свого позаштатного радника Сергія Сивоху.
У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 15 у списку як безпартійна. Членкиня однойменної фракції. Членкиня Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.
З вересня 2019 року - голова української делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи.
Лекторка Українського Католицького Університету.
Влітку 2017 року працювала в Міністерстві з питань діджиталізації, культури медіа та спорту Великої Британії. Після повернення в Україну, створила ініціативу культурно-освітніх подій “Yellow Blue Strategy”.
До того працювала в CFC Consulting, Українському кризовому медіа центрі, в команді стратегічних комунікацій Адміністрації Президента України.
Координувала українську кампанію в Нідерландах “Hop Nederland Hop” та мультимедіа проект “UN Hundred”.
Є членкинею швейцарської миротворчої ініціативи Caux Initiative of Change. Стипендіатка програм “Всесвітні Студії”, “Seed Grant”, “Завтра.UA”, “Caux Scholar Program Initiative of Change”, “Clinton Global Initiative University”, “European Forum Alpbach”.
Освіта
З відкритих джерел відомо, що у 2013-2014 роках Ясько за програмою обміну навчалася в Московському державному університеті ім. М. В. Ломоносова.
Є автором гімна для Філософського факультету КНУ.
Закінчила КНУ ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю “політологія” та Оксфордський університет (Велика Британія) за фахом “державне управління”.
Маркерні голосування
Позбавляє впливу російських спецслужб в Україні під прикриттям релігійних установ.
прийнято
Дозволяє обіг медичних препаратів на основі канабісу, що полегшить лікування онкохворих та військових.
прийнято
Освіта
Пов'язані партії
Балотування
-
2019список №15Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ" — список №15Обрано
Фракції
- Верховна Рада 9
-
Серпень 2019 — ...Слуга народу
Міжфракційні обʼєднання
-
2019-09-10 — ...Рівні можливості
-
2019-09-13 — ...Українці в світі
-
2019-09-18 — ...ЕКОНОМІКА.NOW
-
2019-09-20 — ...БлокчейнФоЮкрейн (Blockchain4Ukrain)
Комітети
- Верховна Рада 9
-
Серпень 2019 — ...Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва