Під час сесії міської ради Ладижина міський голова у відповідь на пропозицію депутата назвав його “прибацаним клоуном” і наказав “піти повіситися”. Про це стало відомо із відео засідання міськради.
Під час сесії в Ладижинській міськраді “батьківщинівець” Віталій Сутик запропонував внести зміни до проекту рішення про скорочення відділень лікарні. А саме: замінити словосполучення “приблизну кількість відділень у лікарні” на “мінімальну кількість відділень у лікарні”.
Вы скоко дадите денег, вы лично на утрымання цых виддилэнь?”, - запитує міський голова Валерій Коломєйцев (“Наш край”).
Депутат наполіг, щоб його зауваження врахували і наголосив, що торік 9 мільйонів 400 тисяч гривень витратили на парк і що тільки вхід в парк коштував громаді 300 тисяч.
Для клоунов в этом зале хочу объяснить. Вот вы на него посмотрите. Его надо снять и в интернете, как меня, показывать….клоуна...Ти шо придурок? Ти шо прибацаний? Шо ти несеш? Шо ти за дурак такой? …Ти не будешь мне командовать, что мне ставить на голосование...Іди повесься. Мне всьо равно”, - відповів мер Коломєйцев.
Жоден з колег-депутатів, ані члени регламентної комісії, ані однопартійці Сутика з “Батьківщини” не зробили меру зауваження, що такі речі говорити неприпустимо. До регламентної комісії Сутик звертатися не збирається, бо каже, що такі випадки трапляються не вперше і регламентна комісія на них не реагує.
Депутат пояснює, що питання, яке він порушував, стосувалось уточнення одного з пунктів статуту новоствореної міської лікарні:
Коли депутати ухвалюють рішення у ньому має бути максимальна чіткість. Не може бути приблизна кількість відділень. Бо тоді, можна запланувати десять відділень, а зробити сім. І місто залишиться, наприклад, без реанімації чи без інфекційки. І тоді людям, яким потрібна буде допомога, нічого не залишиться, як взяти мило і мотузку, як і радив мер”.
Отримати коментар мера Громадському руху ЧЕСНО не вдалося. Його мобільний перебуває поза зоною досяжності.
Зазначимо, Валерій Коломєйцев вже вшосте очолює міськраду Ладижина. Він також отримав титул "Міський голова року" у рамках національної програми "Людина року 2015".
Схоже, дії міського голови Ладижина мають ознаки вчинення злочину, передбаченого частиною першою статті 120 ККУ, що характеризується діянням у формі примусу до протиправних дій. Санкцією даної статті встановлено покарання у виді обмеження волі на строк до трьох років або позбавлення волі на той самий строк.
Потрібно зауважити, що 8 лютого Верховна Рада прийняла у другому читанні законопроект № 4088, яким частину 1 статті 120 ККУ викладено в новій редакції, встановивши відповідальність за “доведення особи до самогубства або до замаху на самогубство, що є наслідком жорстокого з нею поводження, шантажу, систематичного приниження її людської гідності або систематичного протиправного примусу до дій, що суперечать її волі, схиляння до самогубства, а також інших дій, що сприяють вчиненню самогубства”.
Поділитись