Find out all about your candidate.

CHESNO movement is monitoring candidates for MPs on 2014 parliamentary elections.

We are trying to update our data as quickly as possible

Блок Петра Порошенка ВО "Батьківщина" ВО "Свобода" Громадянська позиція Комуністична партія України Народний фронт Об’єднання "Самопоміч" Опозиційний блок Радикальна партія Сильна Україна more...
 
Hide
#slidercaption0 #slidercaption1 #slidercaption2 #slidercaption3 #slidercaption4 #slidercaption5 #slidercaption6 #slidercaption7
News items
04.12.2014
чесно, рада
ЧЕСНО закликав новообраних парламентарів пам’ятати про персональну відповідальність

Громадський рух ЧЕСНО вітає народних депутатів із початком роботи Верховної Ради України VIII скликання. Парламентським виборам-2014 передували події, безпрецедентні в історії незалежної України. На цей парламент покладено великі надії, і тим більшою є відповідальність, що лежить на кожному з народних депутатів.

15.12.2014
комітети, рада, трансляції
Телеканал "Рада" не може надати відео голосування за "диктаторські закони"

Державний телеканал "Рада", завданням якого є висвітлення роботи Верховної Ради, не зміг надати відео кадрів процесу голосування, відзняті у парламенті 16 січня 2014 року. Саме того дня, коли провладна більшість Януковича голосувала за "диктаторські" закони.

Пояснення таке (у відповідь на інформаційний запит): "Рада" зберігає відзняте відео 14 днів, і жоден чинний закон не зобов'язує їх це робити.

11.12.2014
комітети, рада, 16 січня
14 голосувальників за закон 16 січня на керівних посадах комітетів Верховної Ради

На керівних посадах комітетів Верховної Ради України (керівними вважаються посади голови, заступників та секретаря) опинилися 14 депутатів, що голосували за диктаторський закон 16 січня. Рух ЧЕСНО вважає неприпустимим перебування у керівництві парламентськими комітетами осіб, що дискредитували себе голосуванням за диктаторський закон, та закликає Верховну Раду відкликати їх із вказаних посад.

11.12.2014
депутати, рада, прогульники
Відвідуваність депутатами засідань Верховної Ради

Верховна Рада VIII скликання провела лише 5 пленарних засідань, але вже намітився потенційний топ прогульників. Прикметно, що встиг відзначитися Костянтин Жеваго, який був рекордсменом з прогулів у Раді VI та VII скликань. Зрозуміло, до уваги не бралися дані щодо відвідуваності Надії Савченко, яка перебуває в російському полоні.

04.12.2014
корупція, рада, кнопродави
Фігуранти антикорупційних розслідувань хочуть очолити комітети. ОНОВЛЕНО

Щонайменше сім комітетів Верховної Ради можуть очолити фігуранти антикорупційних розслідувань – Дмитро Андрієвський, Олег Ляшко, Сергій Пашинський, Людмила Денісова, Ярослав Дубневич, Микола Мартиненко та Артур Палатний.

Posts
18.12.2014
рада, комітети
Нові комітети - старі традиції

Низка новостворених комітетів у Верховній Раді не інформують про свої засідання, а деякі подають інформацію про свою роботу за 1-2 години до початку. Верховна Рада – нова, підходи – старі.

З початку роботи нового скликання 4 комітети Верховної Ради анонсували свої засідання лише за пару годин до їх початку, а ще три комітети – взагалі не повідомили про свої засідання.

02.12.2014
рада, комітети
За добу до складання повноважень старий склад парламенту ухвалював бюджетні рішення

За день до початку роботи нового парламенту своє засідання провів старий склад депутатів. Зібрався Бюджетний комітет старого скликання, він, переважно, з колишніх регіоналів і комуністів. На сайті парламенту в розділі анонсів про це засідання взагалі не йшлося, а про факт такого засідання зазначено лише на Інтернет сторінці бюджетного комітету.

02.12.2014
рада, уряд
На рік Кабмін купує паперу стільки, що ним можна викласти дорогу з Києва до Мадрида

Гори паперів, якими заставлені коридори та кімнати. Це не завод з виробництва аркушів чи склад з їх зберігання. Це перший поверх будівлі Кабінету Міністрів України. Виробник цього паперу – компанія "Mondi", Австрія. Зверху великими літерами напис IQ PREMIUM.